Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesteśmy inne :) Sex, drugs and rock and roll !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-04, 12:10   #14
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Jesteśmy inne :) Sex, drugs and rock and roll !!!

witam
nie wiem czy moge sie tu dopisac... :P
nie jestem wegetarianka, pije i pale jestem niewierzaca, mam krotkie wlosy a moj TZ do pasa
[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;1900152 5]staram się także żyć możliwie blisko natury. z technologii, rzecz jasna, korzystam, inaczej by mnie tu nie było . ale dnia bez spaceru po parku czy lesie czy też bez prac w ogrodzie nie wytrzymałabym. idąc tym tropem - bardzo interesuję się florą mojego otoczenia. staram się zgłębiać swoją wiedzę, potrafię już rozpoznać prawie każdą napotkaną roślinę, ostatnio zaczęłam się nawet parać zielarstwem i ziołolecznictwem.[/QUOTE]
kojarzę Cię z innego wątku nie wiedzialam ze mamy tak zblozone zainteresowania, ja jestem/bede lesniczym (teoretycznie jeszcze nie jestem, bo rok mi zostal, ale wyznaje zasade ze lesnikiem sie trzeba urodzic)
oprocz tego meczy mnie strasznie to ze jestem jeda z niewielu kobiet w typowo meskim zawodzie, co wywoluje spore oburzenie w rodzinie (akurat nie najblizszej - rodzice i siostra mnie rozumieja, ale cala dalsza rodzina uwaza ze to nie jest zawod, ze ja sie niczego nie ucze (= ich zdaniem bylam za glupia np na politechnike ktora jest tradycja w mojej rodzinie). Przypadkowi ludzie robia glupie miny jak mowie kim bede...
co do muzyki to slucham bardzo roznej, kiedys metal glany czarne ciuchy, teraz muzyka rozna, takze lzejsza. Ubrania rowniez rozne, choc staram sie miec pewnien styl
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując