Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 17:25   #4306
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Właśnie wróciłam z drogerii i jestem załamana... w gruncie rzeczy wiedziałam, że tak będzie...

Wybrałam się w poszukiwaniu "na szybko" jakiegoś podkładu. Oczywiście skierowałam się w kierunku stoiska Maybelline, żeby wypróbować ich nowy podkład Superstay 24H. Konsystencja bajeczna i na tym się kończy bo kolory wołają o pomstę do nieba!

Najpierw zrobiłam sobie kropkę mojego True Matcha (na zdjęciu w czerwonym kółeczku) i do niego porównywałam najjaśniejsze odcienie...
Nie pamiętam już dokładnie ich nazw i numerków (pisałam z pamięci), ale testowałam zgodnie z kolejnością ze stoiska zaczynając od lewej strony (pewnie wszędzie jest tak samo, więc dla zainteresowanej nie będzie problemu)... Tak czy siak nie wiem czy komukolwiek się przyda ta wiedza, bo same widzicie kolory...

Chciałam kupić w końcu Pharmacerisa, ale tak jak na zdjęciu wygląda prawie identycznie jak mój True Match, to w rzeczywistości był o ton za ciemny...

A pani "doradca" stwierdziła, że nie ma pojęcia w czym ja widzę problem, skoro odcień Nude z Maybelline jest bardzo zbliżony do mojego... tia!



KUPIĘ L'OREAL TRUE MATCH N1 w wersji USA !!!
ma któraś na zbyciu?

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-05-05 o 17:43
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora