Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uniwersytet Łódzki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-07, 23:09   #25
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
wszystko zależy od kierunku.. inne są progi na prawo a inne na biologię itd...

a co do uczelni - ja uważam, że nieco "zdezorganizowana" (chodzi mi o rzeczy takie jak podejscie do egzekwowanie regulaminu studiów - często gęsto kumpele się skarżyły, że regulamin przepiduje na sem tyle i tyle egzaminów a mają po 3-4 więcej ) ale to takie moje zdanie jako studentki pł ;D każdy swoje chwali więc wiecie
mi się tam jeszcze nie podoba to, że uczelnia jest rozsiana po łodzi

uczyć się trzeba jak wszędzie i kwestia kierunku - nie znajdziesz kierunków z uł na pł i odwrotnie = przynajmniej nie takich samych o takim samym programie
jak jest tam kierunek który cię interesuje - to mimo mojego subiektywnego podejscie do tematu - warto iść
Czy ja wiem czy taka rozrzucona po Łodzi? Akurat nie bardzo - bo przecież jak ktoś studiuje na danym wydziale, to ma budynki wydziału w jednym miejscu albo w miarę w okolicy, gdzie ma jeszcze jeździć? Ja studiując na wydziale biologii i ochrony środowiska musiałam się tylko na chemię przemieszczać...aż całe półtora przystanku Medyczny...to ma przekichane - oczekuje się od nich, żeby się przetransportowali z jednego końca miasta na drugi w kwadrans

Bibliotekę polecam - inni studenci też mogą się zapisać, tylko muszą sobie kartę biblioteczną wyrobić, my korzystamy z własnych legitymacji

A ogólnie co do UŁ, to wszystko zależy od wydziału i ogólnie to...różnie bywa Ja uważam, że mój wydział jest niedofinansowany i wieje mi tu niesprawiedliwością jak sobie porównam z wydziałem prawa I bardzo się u mnie na studentach oszczędza - z braku forsy. A co na innych wydziałach, to nie mam pojęcia

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
To jedyna oficjalna informacja o progach z poprzednich lat, jaką udało mi się znaleźć. Nie ma wszystkiego, ale może coś tam wyczytacie

2008/2009:
http://kierunkistudiow.pl/rekrutacja...2008/2009.html

2009/2010:
http://kierunkistudiow.pl/rekrutacja...2009/2010.html

A tak apropo UŁ - piszecie, że jest rozrzucony po mieście. Jak tam jest z połączeniami? Nigdy nie byłam w Łodzi i trochę się stresuję w razie, gdybym miała tam studiować
Nie wiem co chcesz studiować, ale większość wydziałów jest ułożona w jednym miejscu albo właśnie w pobliżu siebie - więc dojazd jest łatwy...zwykle nawet można przejść na pieszo
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora