Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uniwersytet Łódzki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-08, 12:07   #30
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
na polibudzie to i mapa ci nie pomoże w pewnym wypadku
każdy wydział ma zawsze jakieś zajęcia na mechanicznym - bo studia w końcu inżynierskie w jakieś technologie maszyn, matrologie etc zawsze na tym wydziale są prowadzone...
jak Ci podadzą w spisie zajęć salę to sobie chodź i szukaj ;D u nas ludzie na zajęcia tam się po całej godzinie spóźniali bo sali nie mogli znaleźć - co z tego, że budynek z miejsca znaleźli jak sali znaleźć nie mogli ( zwłaszcza, że tam np. numery pokoi na piętrach są zmieszane - nie jest tak, że jak pokój 305 to 3cie pietro ;d)
poza tym - takie tam katakumby z labolatoriami mają, że hej ;D
Dzięki za pocieszenie....
Mechaniczny już wiem, gdzie jest naprzeciwko mojego wymarzonego IFE
Jak patrzyłam po planie elektroniki i telekomunikacji, to rzeczywiście, po całym kampusie.
Ale ja już jestem przyzwyczajona po gimnazjum (gdzie były 3 sektory po 2 piętra i przykładowo "8" był w drugim na parterze, jak i w pierwszym na pierwszym piętrze, trzy numeracje były ) i liceum (gdzie przecież logiczne, że "17" jest koło "1", a starsze roczniki na pytanie "gdzie jest 16?" odpowiadają "tam gdzie namalowane na drzwiach 23"), więc numeracja sal mi niestraszna

eyo, rozumiem, że Ty studiujesz na PŁ? A można wiedzieć co? Bo chyba w tym wątku jeszcze nie pisałaś. I mam takie pytanie, orientujesz się, czy bardzo "skaczą progi"? Jeśli dwa lata temu było 633, rok temu 658, to chyba nie muszę się obawiać, że nagle do 750 podskoczą?
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2010-05-08 o 12:08
parodia jest offline Zgłoś do moderatora