Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-13, 16:24   #786
cleanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 49
Dot.: Odchudzanie do wakacji- od 20 kwietnia!

A ja jestem zła na siebie. Od jakichś dwóch tygodni przynajmniej co dwa-trzy dni jem coś słodkiego. Dzisiaj tata kupił takie kokosanki w cukierni i zjadłam pięć (wczoraj zjadłam dwie)... nie mam pojęcia, ile mogą mieć kalorii... jedna jest wielkości dużego kasztana, zdjęcie (znalezione w internecie) w załączniku. Jadła któraś z was coś takiego? Wiecie ile mogą mieć kalorii?
Przez tą pogodę zaniedbuję dietę i ćwiczenia. Biegam raz-dwa razy w tygodniu, nie ćwiczę już wcale. Jeśli chodzi o dietę, to jest całkiem w porządku, poza tym, że zaczęłam podjadać i to słodycze... najbardziej mnie zdenerwowało dzisiaj patrzenie, jak brat je czekoladę. Zjadł CAŁĄ na raz, wzięłam od niego tylko pół kostki. Potem obejrzałam opakowanie, 570 kcal, a jest i zawsze był chudy jak patyk (ma 25 lat).

Dziewczyny, liczę na porządnego kopa w cztery litery od was, muszę się w końcu pozbierać do kupy, bo niedługo zacznę obżerać się jak świnia i tyć. Pomóżcie
A było już tak dobrze...
cleanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując