Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-16, 19:14   #3664
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez missparker Pokaż wiadomość
Zytusia no wlasnie nie wyszedl rudy. Trzymala mi farbke dosc dlugo, okolo 45 minut. odrosty...nie pamietam juz, bo to 2 tyg.temu bylo. Powiedziala, ze zalezy wszystko od proporcji farby i oksydantu. W tej chwili mkolor sie wyplukal-to normalne dal wlosow wielokrotnie rozjasnianych. ale wyszedl piekny, chlodny braz! Dziewczynki- naprawde lepiej pojsc do fryzjera!
Oj te czary mary fryzjerskie. Kolor Masz naprawdę pięknie szary. Powiedz mi jeszcze czy zaniosłaś jej swoją farbę? i ile to Cię kosztowało? Może się skuszę i zainwestuję w dobre ręce fryzjera.

A tak w ogóle pomóżcie mi proszę określić mlój teraźniejszy kolor. Nie wiem czy jest rudy, czy rudy wpadający w żółty lub w zielony? Mam chrapkę na CT 8.81 +7.71 lub 7.11 lub 7.89


caaate
- jak fiolet i popiel używasz, to one wybijają żółty i rudy, Na moje oko trochę czerwieni tam widzę. Czerwień wybija się zielenią i możesz jeszcze spróbować coś z perłą lub srebrem, ale pewnie wyjdzie ciemno bo już masz poziom 6. Nie znam się na oznaczeniach goldwella to Ci konkretnie niestety nie powiem

caaate
- jak fiolet i popiel używasz, to one wybijają żółty i rudy, Na moje oko trochę czerwieni tam widzę. Czerwień wybija się zielenią i możesz jeszcze spróbować coś z perłą lub srebrem, ale pewnie wyjdzie ciemno bo już masz poziom 6. Nie znam się na oznaczeniach goldwella to Ci konkretnie niestety nie powiem

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-05-16 o 19:48
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora