Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-18, 10:53   #3902
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

witaski robaczki kochane

tom dostała za swoje ....
wiem,że być może dla wielu z Was dziwne to co pisałam i to i w ogóle dlaczego tak czuje,ale tak jak dla mnie jest nie do zrozumienia,że nasza Fergi chce od swej urody coś- taka sama zasada
albo jak się teraz okazało,że nasza nader zdolna Eweska czuje się zle i czasem nie może się podpiąć do życia-jak możesz pisać,że do niczego się nie nadajesz kochana??skoro czego się nie tkniesz w cudo obracasz
po prostu czasami a było ost jak pisałyście o szkołach,książkach itd nie mogłam się do niczego podpiąć,nie mogłam nic polecić ,więc tylko cicho jak ta myszka czekałam aż temat się skończy

Postaram się bardziej pozytywnie na siebie patrzeć,choc nie jest latwo

dziekuje Wam za to ,że jestescie i jakie jestescie,za wiare we mnie,doping i za to,ze dostrzegacie we mnie taką osobę o jakiej piszecie,nigdy bym się tego nie spodziewala

Ewesko dasz rade,juz tylko tydz zostal-zleci ,nawet sie nie obejrzysz!
i ciesze sie,ze tak bardzo jestes szczesliwa z mezem ,mimo rozłaki dlugiej bardzo widac,ze zwiazek scementowany jest mocno i przetrwa wszystko a to nbardzo wazne!

Ollemku super,ze sie zawzielas,zmadrzalas i skonczylas szkolę ! brawa Ci za to! wszystko jeszcze przed Toba,mlodziutka jestes i bardzo utalenotwana!
dziekuje!

Aneczko jestes jeszcze taka mloda,ze nie jedna szkole skonczysz jesli bedziesz chciec
ja 10 lat wiecej mam wiec juz z tym wszystkim jest u mnie gorzej i tez dziekuje Ci za mile slowa,choc dlugo sie nie znamy

slyszalam o powodziach,straszne to co sie dzieje na swiecie ostatnio,wlos na glowie staje ze strachu przed tym co przyniesie jutro

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-05-18 o 11:06
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora