Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-18, 14:05   #3928
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Można używać takiego puszka na ostatni plaec..nie wiem jak to się nazywa Albo podkładać płatek kosmetyczny, ja tak właśnie nakładam ciemne cienie, albo już sprawdzony sposób jak mi sie osypią..do nakładania podkładu używam gąbeczki i to właśnie nią ścieram cienie, które się osypały. Można też, jak niektóre dziewczyny tutaj np. Ishi przy inspirowanym Gagą bodajże nałożyć grubą warstwę korektora, a później go chyba zetrzeć
dzieki

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Opukaj pędzelek o dłoń, tak żeby wbić cień w pędzelek, lub ew. otrzepać nadmiar. Przy nakładaniu cień wciskaj pędzelkiem w powiekę, nie rozsmarowuj. Rozcierasz po wciśnieciu. A w ogóle ciemne cienie polecam nakładać pacynką/aplikatorem - mniej się namachasz i szybciej osiągniesz wymaganą intensywność koloru. Tak samo przy nakładaniu cienia na dużą powierzchnie, np. całą powiekę. Dobrze jest zagruntowac czymś wcześniej powieki, np. bazą pod cienie. No i nałóż pod oczy warstwę pudru sypkiego - jak sie coś osypie, to łatwo to usuniesz dużym pędzlem razem z pudrem.

BTW, Ilono, czy Ty czasami nie chodzisz do jakiejś szkoły wizażu? Coś mi się o oczy takiego gdzieś obiło
A chodze do szkoly kosmetyki i wizazu (w szkole od 8 do 14 jestem kosmetyczka od 15 do 19 lub 20 wizazystka)
Ale jakos nie dostalismy rady czemu sie cienie osypuja bo Pani nam powiedziala ze taka uroda tych cieni.. (znaczy ze te bardziej sie osypuja od innych)


Cytat:
Napisane przez oLLeM Pokaż wiadomość
Ja maluje też cieniutkim pędzelkiem i raczej nic Mi się nie osypuje Można też pomalować najpierw oczy , a potem dopiero podkład , puder itp. Wtedy łatwo pozbyć się osypanych cieni I po usunięciu ich , nakładać podkład , korektor puder

dziekuje
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora