Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - JESTEM W CIĄŻY- pytania i odpowiedzi - wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-29, 10:28   #21
Emi279
Raczkowanie
 
Avatar Emi279
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Góry- w zasięgu 4 ciekawych szczytów :)
Wiadomości: 201
GG do Emi279
Exclamation niskie ciśnienie w ciąży

Mam Pytanie do dr Kazimierak.
Jestem w 2 miesiącu ciąży( jest to moja pierwsza ciąża- może dlatego jestem taka przewrażliwiona) . Już przed Ciążą borykałam się z problemami bardzo niskiego ciśnienia; ostatnio jednak coraz częściej mam zawroty głowy, duszności i często robi mi się słabo (może to także "zasługa " ciąży) . Do pracy dojeżdżam 15 km autobusem PKS - często w tłoku ( miejsca przeważnie stojące)
Pracuje 8 h przy komputerze- praca biurowa często stresogenna (zresztą która praca w obecnych czasach nie jest stresogenna ). W pracy radzą mi abym poszła na zwolnienie (bo chyba nie wiedzą co robić jak mi się słabo robi) . Co Pan radzi?
Zastanawiam się czy przez swój upór i zawziętość- chodząc do pracy - nie zrobię krzywdy swojemu dziecku .
Ps. W mojej rodzinie - ciocia- ma zespół Downa- lekarka jednak nie chce mnie wysłać na badania pernamentne- chyba to tak się nazywa - co robić? Gdzie samemu można takie badania zrobić? Na razie to zastanawiam się nad zmianą lekarza
Nie wiem czy to ważne ale moja siostra (będąc w ciąży też z 1 dzieckiem ) miała gestozę- boję się że to samo mnie spotka....
Emi279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując