Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 17:12   #166
Karolinaaaa17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Kilogramowe wzloty i upadki czyli:Jak się pozbyć 37kg? CZ.II

Cytat:
Napisane przez fiolka122 Pokaż wiadomość
Witam nowe koleżanki Xoola i Karolina.Na początek proponuje najpierw przeczytać to forum od poczatku do końca, a tu jest zaledwie na razie 6 stron, tam znajdziecie wskazóki, co macie robic(regulamin itp) nie bede sie powtarzała, bo niedawno sie na ten temat obszernie wypowiadałyśmy, wiec przeczytacie to bedziecie wiedziały.A jak juz skonczycie, to proponuje przeczytanie jeszcze kilku stron z I cz. tego forum, to Wam da szerszy obraz o co biega, a nam też ułatwi sprawe W razie jakiś pytań-pytać-odpowiemy.Xoolax i w ten sposób dowiesz sie jak to robimy nie ma cud recepty, poczytasz to sie zaaklimatyzujesz i do dzieła!

BYłam w ogrodzie, maaatko ale zarósł przez te deszcze, teraz gotuje juz ziemniaczki, bo TZ niedługo wróci, do tego dziś pieczony boczek hmmmm...ciekawe czy jak sie opre ...bo pachnie i smakuje cacy(ciut posmakowałam czy gotowy)
Zaraz przyjdzie do mnie kuzynka, wiec zajrze do Was później, chciała bym jeszcze dzis do ogrodu zajrzec, ale nie wiem czy juz bede miała czas;-/

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

aaaa i jeszcze coś Desi jak ja CI zazdroszcze tego słońca! U mnie ciepło na dworze, ale sonka nie ma;-(
kurde, pies mi sie sśikał na dywanik w łazience-zemsta , ze nie zauwałyłam , ze chce na dwor wrrrrr.....a dopiero prałam ten dywanik;-(
Jestem w trakcie czytania i czytam ciągle
I powiem wam że jestem pod wrażeniem ile może zdziałac taka dieta , wiadomo że plus cwiczenia , a więc postanowiłam sobie od dziś że KONIEC z tym i nie ma że mi się nie chce , musze się wziąsc za siebie bo w końcu niedługo wakacje
To może i ja powiem co dziś jadłam
S: gotowana parówka + kromka ciemnego chlebka
S2: Jabłko + kanapka z żłótym serkiem ( wiem że nie powinnam go jesc ale lubię eh ;/ )
O: Zupka pomidorowa z ryżem
K: I właśnie jestem w trakcie jedzienia gotowanych brokułów które wprost ubielbiam ! Oczywiście bez żadnych dodatków tłuszczowych hehe .
No i zjadłam chyba ze 3 ciasteczka franucskie ( nie wiem po co je robiłam ;/ chyba żeby mnie kusiły ; a chciałam po prostu zabłysnąc mojej mamie ;D hehe )

I pije wodę i pije i pije , a dziś kupiłam sobie 3 zaszetki aQua slim które rozrabia się z wodą . Słyszałyście o tym ? Cóż dużo to nie kosztuje , a spróbowac można hehe
Karolinaaaa17 jest offline Zgłoś do moderatora