Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-27, 11:39   #1619
Palolinka
Rozeznanie
 
Avatar Palolinka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 819
Dot.: Odchudzanie na zawołanie i Dieta Turbo PART II

Cytat:
Napisane przez morphine88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam do zrzucenia ok. 9-10kg. Mam na to miesiąc, więc myślę, że z dietą turbo mi się uda.. Tylko jest po tej diecie efekt jojo? Dzisiaj jestem na drugim dniu, na śniadanie miałam jajecznicę z 3 jaj i trochę nerkowców . Nie umiem ich sobie odmówić, a że akurat były w odpowiedniej grupie to.. czemu nie?
Dodam, że do tej pory jadłam 5 średnich posiłków dziennie więc nie wiem, czy uda mi się tak schudnąć jak tym, co dotychczas jedli 3.. mam jednak nadzieję, że tak, chociaż nie jem posiłków o połowę mniejszych, bo wtedy suma summarum jadłabym 2,5 małego posiłka dziennie, a chyba nie o to tu chodzi, żeby się głodzić.. Do tej diety stosuję też 3 minutowe odchudzanie - nie wiem, czy ktoś o tym słyszał? Chodzi w nim o to, by poprawić przemianę materii.
Mam jeszcze jedno pytanie.. czy po skończeniu 10 dnia lepiej zrobić sobie przerwę 1-3 dni czy zacząć od razu dalej? Obawiam się, że jeśli zrobię sobie przerwę to zjem więcej, niż powinnam, ale gdzieś czytałam, że pewna dziewczyna w pierwszej turze schudła 3kg i zaczęła drugą turę bez przerwy. I ani grama w dół! Co o tym sądzicie?
1. ja miałam tak, że zaczęłam drugą turę od razu i nic nie chudłam... no i się zniechęciłam i przerwałam... tylko, że prawdopodobnie jakbym poczekała do końca i wytrzymała to coś by poleciało.
2. na początku chudnie się ładnie... ale to woda tylko:/ dlatego nie ma co myśleć , że potem też będzie tak ładnie spadało... nie ma mowy.... będzie wolniej... ale za to wytrwałość może okazać się zbawienna
3. co do nerkowców to jak najbardziej w drugiej grupie są, więc jedz
4. też się dośc zdrowo odżywiam na co dzień (częste a mniejsze posiłki, dużo warzyw)... ale na turbo na 1 turze rok temu schudłam od razu 3,5 kg
Powodzenia!
__________________
zapraszam na moją stronę z pracami:
www.szydelkomania.pl.tl

60...58...50
Palolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując