Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-02, 20:29   #891
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez bronwyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja potrzebuję wsparcia .
Wszystko mi się posypało znowu- mam faceta chorego, w szpitalu jest od dawna a do tego pojawiły się moje własne problemy.
W marcu dostałam wypowiedzenie zmieniające w pracy, miałam inną konkretną bardzo propozycję na którą przystałam, a wczoraj dowiedziałam się że centrala firmy nie wyraziła zgody na zatrudnienie kogoś z zewnątrz... Trzy miesiące mnie wałkowali, wszyscy święci zaaprobowali i na koniec taki numer... ja wszystkie inne propozycje pozamiatałam pod dywan, bo ta wymarzona była już moja i miałam zaczynać. I co ja teraz zrobię . Po drugie mam sesje - w biegu wszystko, egzaminy mam ostatnie do zdania, skupić się nie mogę bo wszystkie inne sprawy po głowie łażą . A dieta? Gdzie tu miejsce na dietę- staram się jeść tak jak powinnam na 2 fazie, ale nie mam serca ani zapału. Nie mówiąc już o masowaniu itd. Co ja mam ze sobą zrobić
A może jeśli zajmiesz się dietą przestaniesz myslec o problemach ?! Sprobuj nastawić się do niej pozytywnie. Sama zobaczysz, ze gotowanie, obmyslanie menu, pieczenie, daje tyle satysfakcji ( o ile to lubisz chociaz troszkę) poprawia samopoczucie, a jak jeszcze widać efekty to napędza do dalszej pracy. Ja zaczynałam ta dietę pierwszy raz ponad rok temu i bylam w totalnej depresji, praca, sytuacja finansowa, brak czasu na siebie samą, ogólny tumiwisizm. Nie było choroby, nie było jakiegos rodzinnego nieszcześcia, tylko problem z własnym ja. Ale własnie to że zajęłam się czym innym niż projektami, pracą w pracy, pracą poza pracą a w krótkim czasie widziałam rezultaty ktore mnie bardzo cieszyły nakręcałam się dalej, a moj humor i samopoczucie wracały powoli do normy.
Moze tak ? Co ty na to ? Dasz rade?
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora