Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-03, 14:38   #3322
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XI

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
hodowco..widzę że polujesz na rosołek Też mi przypadł do gustu ale EGM nie działa ;( Coal Face Ci nie pasuje???
Jakos to czarne cos nie przypadlo mi do gustu...Ale ja mam w planie ugotowanie wlasnego mydla z glinka rhassoul i czerwona. Nawet dzis bym wyprobowala wstepna recepture, ale mi sie waga kuchenna zbiesila, a w przypadku mydla robienie na "oko" nie wchodzi w rachube-trzeba wszystko poodwazac bardzo dokladnie.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez washingpowder Pokaż wiadomość
Nie, użyłem takiej z tesco Efekt jest powalający, dawno nie miałem tak gładkiej skóry. Jak dotąd za jedyny lepszy peeling dla mnie uważam ananasowy z LureBeauty. Zobaczymy, jak się będzie taka szmatka sprawować przy dłużyszym używaniu, i ..... lżejszym

Mam zamiar uprasować sobie podkład, ciekawe, co mi z niego wyjdzie..

Czy w całej Polsce po dworze lata mnóstwo białych kuleczek jakiejś rośliny, które tylko czatują na uchylone okno, by zrobić spustoszenie?
To chyba do kurzu byla
Ja wlasnie zakonczylam prasowanie cieni, zaraz sie pochwale...To chyba wiazy kwitna? Bo u mnie tez tego swinstwa pelno...
__________________
WYMIANA MINERALNA nowosci!!!
jesli cos Ci wpadlo w oko-pisz na PW
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora