Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 15:45   #4284
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Załamię się chyba Zainwestowałam trochę w mazidła, kupiłam kilka olejków i zaczęłam próbować. Przez tydzień używałam oleju z pestek czerwonej maliny i efekty były niesamowite Wykurzył mi wszystkie wulkany na policzkach, większość zaskórników na czole i w ogóle był cud miód i malina.
Postanowiłam, że będę próbować nowy olej co tydzień - no i następny w kolejności był olej z czarnuszki. Po pierwszym użyciu widziałam 2 krosty, ale stwierdziłam, że to nic złego, po oleju z malin też tak miałam, więc dałam mu kolejną szansę. Do wczoraj - gdy na policzkach znow zaczęły pojawiać się wulkany A było tak pięknie
Olejek ze śliwki w jedną noc zmniejszył większość z nich, więc nie jest tak źle, ale moja cera już tak fajnie wyglądała
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora