Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-06, 20:13   #17
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Odnowa paznokcia-zmiana wzoru.

Robienie frencha w całości białym,to żadna nowina- ja tak uczyłam sie z 6 lat temu na kursie podstawowym

Osobiście polecam tę metode.
U w salonie mnie panie moge podzielić na dwie wyraźne grupy, raczej nie mieszające sie ze sobą. Pierwsza- panie noszące frencha. Zawsze. Czasem dodadza sobie drobną ozdóbke, ale zawsze jest to klasyka. Bialy elegancki french. I druga grupa -panie zdobiące- te nie chca, nie lubia, nie podoba im sie french. Raz na 2-3 lata wpadaja na pomysł "Albi, a może zrobisz mi frencha?", wtedy robie na szkielecie z cleara, bo wiem, ze przy najblizszej onowie usłysze "Weź mi tego frencha juz spiłuj, nuuudny jest, ja kce teraz to holo, przecienuj z tym nowym brokatem i zrób takie kwiatki, jak ostatnio robiłyśmy"

Biały na szkielecie z clar nigdy mi sie nie podobał i wg mnie jest mniej wygodny dla stylistki- po pierwsze- niewparawne dziewuszki moga sie dopiłowac co cleara, po drugie- gdy spojrzymy na paznokciec od strony wolnego brzegu mamy wyraźne warstwy clear+white. Mnie to mierzi i moje klientki przyzwyczajone do mojej roboty też.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując