Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-07, 21:43   #1342
halcia211
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 014
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Witam wszystkich

nie wiem czy dobrze trafiłam - proszę o radę. Otóż kupiłam na allegro wodę setkę w obudowie z tworzywa. Woda miała być prezentem. Woda przyszła z wgniecionym bokiem - (obudowa ma wgniot jakby komuś z wyskości upadła) . Paskudnie to wygląda.Była zapakowana w cieniutką kopertę bąbelkową i drugą normalną bąbelkową) Zareklamowałam wodę u sprzedającej, napisałam jej że tak ciężką wodę powinna dodatkowo owinąć folią bąbelkową i żeby mi ją wymieniłą na nieuszkodzoną , a pani mi odpisała, że ona zawsze tak wysyła i do tej pory nic się nie stało, że to nie jej wina, wody mi nie wymieni bo nie ma a pieniędzy nie odda bo to wina poczty a nie jej i mam się sądzić z pocztą. No szlag mnie zaraz trafi. Pani wysłała wodę z zagranicy (ta cieniutka koperta ma napisy ) do Polski a jej mama włożyła ją z tą kopertą do normalnej koperty bąbelkowej i wysłała do mnie. Napisałam do pani, że zgodnie z przepisami mam prawo w ciagu 10 dni zrezygnować z zakupu i w takim razie przy takim jej podejściu do sprawy żądam zwrotu pieniędzy. Pomóżcie, co jeszcze mogę zrobić. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Ja dużo lżejsze wody owijam w folię bąbelkową i dodatkowo w karton i oklejam taśmą i dopiero wkładam do koperty,żeby dotarły nieuszkodzone .

Edytowane przez halcia211
Czas edycji: 2010-06-07 o 21:47
halcia211 jest offline Zgłoś do moderatora