Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-10, 10:08   #489
Reavela
Zadomowienie
 
Avatar Reavela
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 186
Dot.: Kosmetyki Ziaja - cz. III

Kupiłam dzisiaj ten zestaw, mimo, że wolałabym trochę inne zestawienie, nie mogłam się oprzeć (chłodzący + wyszczuplający) będę testować w przyszłym tygodniu, a jak wykończę te co teraz mam to zacznę ich stale używać.

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Widze że mamy bardzo podobnieja tez mialam w lazience kiedyś prawie sama ziaje potem odpoczynek i teraz znowu



Widze że znow mamy podobnie dzis pytalm w aptece o ten reduktor punktowy z ziaji med ale nie bylo, ostatnio cos mi wyskakują takie paskudy pojedyncze i jest konieczny a ze i recenzje ma fajne na KWC i niedrogi musze go znalezc
a z mydel tez mialam oliwkowe, kakaowego i jagoda cos tam z blubel i to najmniej mi pasowalo. Moim zdaniem oliwkowe ma świetny zapach i bylo najlepszebo lubie takie swieze zapachy a nie slodkie.

I tak samo zastanawiam sie czy jaśminowy micel mógłby nie służyć cerze 20+?ostatnio mialam czerwony i bylo okwydaje mi sie ze to tylko taki chwyt z tym 50+, micel to micel...
Też się chyba skuszę na jaśminka.

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Dzięki za upewnienieale micel z ziaji poczeka, bo wlasnie kupilam zachwalany z Biodermy do wrażliwej, kosztuje sporo(chociaz trafilam na super promocje) ale efekt oczyszczenia i odświeżenia swietny po Ziajj nie ma tak, szkoda.
Biodermy micele uwielbiam, ale aktualnie mój budżet nie może mi pozwolić na taki zakup i muszę się micelować ziajowo.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
nowe Intimy w nowej promocji w Naturze (500 ml za 6,49)
o jak miło a nie wiesz czy są może mniejsze pojemności w Naturze?
Reavela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując