Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Psychiatra- cz 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-18, 09:57   #25
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Psychiatra- cz 3

Cytat:
Napisane przez Anatomia Pokaż wiadomość
Laura, bierzesz nowy lek dopiero 3 dzień. Daj mu czas, one nie działają od razu.
Czy Twój lekarz i psycholog wiedzą o myślach samobójczych?
Bardzo chciałabym coś Ci doradzić, jakoś pomóc, ale nie wiem jak...
Może powinnaś poszukać jeszcze jakiegoś szpitala? Może zmienić psychologa?
I przede wszystkim- nie powinnaś zrywać kontaktów z ludzmi! Jeśli masz kochającego chłopaka to nie rozstawaj się z nim, bo wsparcie bliskich jest naprawde ważne!
Anatomia ma rację, musisz próbować. Wiem, że sił już brak, ale trzeba.

Madlen, a myślisz, że to możliwe, że ten lęk, on ma różne fazy? Bo oprócz chorób i takich tam, nieszczęśliwych wypadków, bałam się zawsze, że TŻ mnie zostawi. Długo i skutecznie przekonywał mnie o swojej miłości i kiedy w końcu zaczęłam w to wierzyć, bach.. Zaczęły się moje wątpliwości. Z dnia na dzień.
Na początku bałam się, że go nie kocham, że mi się wydaje. Teraz boję się, że nie wiem czy to myśl czy uczucie, ale ja po prostu nie potrafię uwierzyć sobie, że mogłabym przestać kogoś kochać mimo, że cudownie mi z tym człowiekiem Że nie odpędzam się od kontaktów fizycznych, chcę i daję czułość, ufam, itp. Ale boję się, że nie czuję miłości.. To takie skomplikowane.. I straszne, dla nas obojga. Boję się, że się z tego nie wyleczę, że to nie minie, a ja nie chcę bez niego być Strasznie mi z tym źle.
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora