Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-18, 17:57   #1724
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Malowidła Ani na naturalnych pazurkach :) zapraszam :)

Cytat:
Napisane przez nietypowynick Pokaż wiadomość
No to chyba wyrzucę te moje akrylowe farbki albo zostawię je tylko do drobnych zdobień Teraz cel, poszukac sponsora na nowe
taaa i jak znowu nie podpasują to będzie na mnie

Cytat:
Napisane przez malwinesku Pokaż wiadomość
ja to widzę, że paznokcie są naturalne
ale jak są pomalowane to dają trochę inne wrażenie.....
a ta długość... normalnie
nie mogę doczekać się kolejnej porcji zdjęć i wspaniałych pomysłów
dziękuję bardzo, bardzo

Cytat:
Napisane przez edit7715 Pokaż wiadomość
Więc i ja dołaczę do ochów i achówPazurki wyszły Ci przepieknieSlicz nie sie te wszystkie cacuszka prezentuja na czarnym frenczyku.Jestem oczarowana ich wykonaniem:lo ve::lov e:
niby nic specjalnego, ale te świecidełka robią efekt
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Aneta_Sharto Pokaż wiadomość
ale piękne)) komplecik stopki i raczki wspaniałe!!!! nie mogę się napatrzeć...jesteś naprawdę dokładna i bardzo pomysłowa
dziękuję i witam jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Anka :) Pokaż wiadomość
Aniu, bo ja to już tak nawet próbowałam, że najpierw biały french farbką, potem trochę lakierem, ale jakoś średnio mi to wychodzi, też widać było ruchy pędzelka... może dlatego że nie chciałąm tak dużo tego lakieru dawać i może nie na całą powierzchnię wolnego brzegu a głownie przy samym brzegu paznokcia( taa... masło maślane... mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi?), bo nie chciałam, żeby był widoczny taki uskok, bałam się, że zrobi się gruba warstwa białego lakieru.
Poza tym wszystkie lakiery białe tak starsznie mi gęstnieją, że masakra
rozumiem rozumiem, nie ma innej opcji u dwóch lakieromaniaczek no białe lakiery porażkowe, farbki są fajne bo nie robią grubej warstwy.. ale za to co innego mają nie tak... i tak w koło Macieju, nie dogodzi nam

Cytat:
Napisane przez malgoskams Pokaż wiadomość
Anulaaa Ty i Twoje paznokcieee.!
jestem tu nowa.. zobaczyłam Twój wpis, zaczęłam przeglądać... minęły 2 godziny zanim oglądnęłam wszystko... masz wieeeelki talent... jak Ty to robisz? ja tez tak chceee! jesteś świetna.. trzymam kciuki za to żeby nigdy Ci się to nie znudziło ;]
witam! i dziękuję za cierpliwe przeglądnie tego mojego wątku
jak to robie? hmm ćwiczę każdy tak może, trzeba spróbować
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując