Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-06, 22:05   #1977
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Rozstanie z facetem - czy ktoras tez to przeżywa?

Dziewczyny proszę Was pomóżcie...
Kilkanaście stron wcześniej opisywalam moja historie. Bylam z chlopakiem ponad 3 lata, od kilki miesięcy miedzy nami totalnie sie nie układało...Nie moglismy sie dogadac, on to typowy fochmen...Dązyłam do rozstania ale to jakos cholernie przeciągało sie w czasie, prawie sie nie widywalismy, ja odwlekałam jak mogłam spotkania, chciałam dojść do tego czy napewno nic do niego nie czuje...Wszystko szło zgodnie z planem, tylko że ja poznałam kogoś nowego i to przyczyniło sie do ostatecznej decyzji.
Rozstalismy sie w sobote, wydawało mi sie ze przeprowadzilismy spokojną rozmowe, on powiedział że to dobra decyzja...
W zasadzie juz od niedzieli daje mi znaki ze bardzo pragnie powrotu, dzowni mówi ze jest załamany, ze stracił sens życia, że widzi iskierke nadziei, żebym dała mu ostatnią szansę. Ja go nie kocham i nie chce znów próbować, powtarzam mu to a on swoje...Umówilismy sie na jutro na ostatnią rozmowe...Ja myśle coraz więcej o tym nowym znajomym, bardzo bym chciała spróbowac z nim, on też chce...
Zupełnie sie pogubiłam, prosze napiszcie co myslicie...
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora