Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Praca biurowa w Policji
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 10:42   #24
Aninka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Praca biurowa w Policji

Cytat:
Napisane przez olka_kontrolka Pokaż wiadomość
ja już pracuję 6 rok, mam na karku cały wydział DŚ. Prace dostałam po stażu, oczywiście z przerwami bo w resortówce ciężko utrzymać pracę jak się ma umowę na czas określony... od 3 lat pracuję bez przerwy na stałe...
jak przyszłam na pierwszą umowę to miałam ok 700 zeta na rękę... teraz mam prawie 1300...( tu obalam mit, bo każdy myśli że u nas w Policji się zarabia kokosy)

w Policji są dwa rodzaje stanowisk cywilnych. Pierwszy to cywile niemnożnikowi ( tu się bierze ludzi bez żadnego konkursu - u nas się bierze najlepszych stażystów bo są sprawdzeni i można im ufać ), druga grupa to korpus służby cywilnej ( tu zawsze odbywa się konkurs, u nas średnia podań to 200 sztuk, z reguły korpus zarabia lepszą kasę i ma większe premie)

praca w Policji jest super, chociaż trzeba trzymać gębę na kłódkę i znosić inne niedogodności np fanaberie niektórych mundurowych.
A stażyści skąd są przydzielani z Urzędu Pracy na staż ? Czy jakiego rodzaju są to stażyści ?

I mam tez do ws drugie pytanko czy orientujecie się jak wygląda praca w Straży Miejskiej ? w sensie biurowa praca i zasady rekrutacji.
Aninka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując