Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 18:34   #4498
gweny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VII

witam wszystkich!

dawno nie zagladalam na wizaz.pl a dzisiaj z nudow postanowilam sie "pochwalic" moimi ostatnimi szalenstwami zakupowymi

i tak na pierwszym zdjeciu gorny rzad od lewej:

ESTEE LAUDER BRONZE GODDES SOFT MATT BRONZER miniatura w komplecie z pedzelkiem - delikatny braz z mini drobineczkami ktorych praktycznie nie widac na skorze, bardzo fajny, balam sie ze bedzie zaciemny dla mnie (bo ostatnio zbladlam - ograniczylam opalanie a w zasadzie zrezygnowalam z opalania) ale jest w sam raz - kosztowal mnie jakies 8 czy 9$

obok mamy ESTEE LAUDER Shimmering Shell Powder - cudowny puder rozswietlajacy, nadaje delikatny prawie niewidoczny brzoskwiniowo naturalny kolorek i bardzo delikatnie rozswietla - cena 13$

dalej MAC MINERALIZE SKINFINISH IN SOFT AND GENTLE - przy zakupie tego pudru mialam wielkie dylematy poniewaz niewiedzialam na jaki kolor sie zdecydowac ponieaz zastanawialam sie rowniez nad blonde, triple..., etc... jakoze salony MAC'a znajduja sie w znacznej odleglosci o miejscowosci w ktorej mieszkam wycieczka do warszawy czy krakowa srednio mi sie oplacala i zamowilam sobie kosztowal mnie z przesylka 136zl (z tego co wiem to w salonie kosztuje cos 120zl) ale co do koloru naogladalam sie swatchy, opinii na temat poszczegolnych kolorow i padlo na soft'a i byl to strzal w dziesiatke poniewaz kolor jest naprawde piekny

na dole po lewej:

MAC SELECT SHEER/LOOSE POWDER kolor NC15
ten puder rowniez zamowilam i kolor wybieralam na ryzyk fizyk i trafilam jak znalazl - zaplacilam jakies 13$ mega promocja - a sam puder rewelka, swietnie matuje, swietne wykonczenie makijazu i "ugruntowanie" podkladu i korektora

po prawej mamy

SMASHBOX BLUSH/SOFT LIGHTS DUO IN SUPER/MODEL
cena jakies 55zl
a sam produkt no wiec jest to roz oraz tzw rozswietlacz oba rewelka kolory piekne

na nastepnym zdjeciu mamy dwa zestawy BENEFIT:

ten wiekszy CONFESSIONS OF A CONCEALAHOLIC ktory zawiera:
- that gal baza poo podklad rozswietlajaca 7,5ml - nic specjalnego, swoja role spelnia jako baza z rozsiwtlaniem gorzej
- erase paste no. 2 medium - mialam watpliwosci co do koloru medium (bo jestem teraz blada jak trup) ale nie ma zle sprawdza sie i medium przy jasnej karnacji - jezeli chodzi o spelnianie swojego zadania REWELACJA (jak bede miala jakies srodki kupie pelnowymiarowy sloiczek ofc w kolorze no.1) swietnie kryje niedoskonalosci, uzywam go na calej twarzy gdzie tylko pojawia sie cos do zatuszowania
- boi-ing 01 i 02 - no i tu niestety kolor no.2 srednio nadaje sie do jasnej karnacji tzn nie ma zle ale no.1 jest o niebo lepszy - jako korektor jest ok ale erase paste duzo duzo lepsza
- eye bright - rozswietlacz do oczu fana sprawa - ale nie kupilabym pelnowymiarowego produktu
- lemon aid - baza pod cienie korygujaca niedoskonalosci powieki - bardzo fajna baza , cienie dlugo sie trzymaja no i moje cienie powiekowe znikaja
zestaw zaiweral rowniez dwa dwustronne pedzelki do korektorow, lemon-aid'a oraz do eye bright - jeden pedzel juz stracilam
ten zestawik kupilam na benefit.com (chcialam na benefit.co.uk szybciej paczka przyszlaby no i zero ryzyka oclenia ale co.uk nie wysyla do Polski - :O)36$

mniejszy zestaw:

REALNESS OF CONCEALNESS MINI "FAKE IT" KIT:
- BOI-ING NO.2 ;(
- LEMON-AID
- LIP PLUMP - baza na usta - pozytywna recenzja ale pelnowymiarowej niekupilabym
- HIGH BEAM - osobiscie nie jestem z niego zadowolona niby rozswietlacz ale szczerze MAC soft duzo lepszy nwet SMASHBOX supermodel (jasny kolor) jest duzo lepszy
- OOH LA LIFT - nic specjalnego
koszt 32$

cdn nastapi zara...
gweny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując