Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-29, 17:04   #1261
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

Marakujo, może szybko znajdziesz nową pracę ,teraz jest stosunkowo dużo ofert
Dzięki Pilarku Mam taką nadzieję, idę się orzeźwić pod prysznicem i zabieram za pisanie cv
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Marakuj
uch co za babsztyl, życzę powodzenia w szukaniu
Cześć Maliniaczku Miło Cię tu znów widzieć
Kobieta totalnie bez klasy - nie dość, że mojemu koledze, który był moim szefem (a ona żona prezesa, główna szefowa nad nim jeszcze) zleciła to podłe zadanie przekazania mi takiej informacji, to jeszcze zastrzegła, żeby to zrobił dopiero jutro, żebym przypadkiem się nie opierda***a przez te dwa dni Trzeba być skrajnie podłym, żeby w ostatni dzień miesiąca powiedzieć komuś "Od jutra nie pracujesz". Nie mam słów po prostu... 3 razy obiecywała, że na pewno nie zerwiemy współpracy bo doskonale się spisuję, jest zadowolona i ogólnie wychwalała mnie pod niebiosa... No trudno, może teraz znajdę coś konkretnego i na dłużej, w końcu wykształcenie zdążyłam zdobyć
Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
****a, ze tak sie wyrażę. Akurat kwestia szukania pracy jest nam wyjatkowo bliska więc Cie rozumiem-i nie chce panikować-ale czy Ty dasz radę? Nie mam zielonego pojecia jak jest w Polsce z pracą, można ja rzeczywiscie tak szybko znaleźć? Szukasz online czy nie tylko? Bede trzymala kciuki i informuj na bieżąco
Fergi, nie wiem, naprawdę trudno mi powiedzieć czy dam radę - chcę wierzyć, że tak. Na szczęście mam dobrych rodziców, którzy już zapowiedzieli, że nie dadzą mi zginąć z głodu i mam się nie martwić, bo jak będzie trzeba to mnie wesprą - im za to
W Polsce z pracą jest średnio - sama się ostatnio 'śmiałam' (przez łzy oczywiście), że różnica między poszukiwaniami pracy w Pl a Irlandii jest taka, że tam porażką jest szukać pracy miesiąc, a tutaj - ogromnym sukcesem jak się w miesiąc znajdzie (od razu sprostuję: dla mnie porażką było szukanie miesiąc bo ja latałam tam tylko wakacyjnie, na 3 miesiące, więc zależało mi na szybkim znalezieniu, ale też oczywiście imałam się prawie wszystkiego i nie były to jakieś ambitne oferty - głównie fabryki, także na pewno jest różnica w czasie poszukiwań w zależności od rodzaju przeszukiwanych ofert).
W Polsce do pracy miałam szczęście - ta, którą właśnie skończyłam znalazła mnie sama - kolega zaproponował, więc nawet nie mam polskiego CV Jak będzie teraz z czasem poszukiwań - nie wiem. Na pewno pozdaję raporty na bieżąco Na oku mam 4 miejsca docelowe i będę tam uderzać Na razie szukam tylko online - to mój pierwszy dzień poszukiwań
Ściskajcie kciuki kochane, bo wiem jaką one mają moc - z góry dziękuję
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora