Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - suknie Jesus Peiro?!?!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-30, 18:38   #9
ninka12245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 13
Dot.: suknie Jesus Peiro?!?!

Cytat:
Napisane przez Zia86 Pokaż wiadomość
Znalazłam temat w google jak szukałam informacji na temat tych sukien i pomyślałam, że jakimś dziewczynom może się przydać info które posiadam.
Otóż mnie też zauroczyły suknie JP. I wyszperałam, że są w salonie Młoda i Moda w Warszawie, mają tam kilka modeli ale można zamówić za ich pośrednictwem każdy model. Natomiast jest też salon w Brnie w Czechach(to dla dziewczyn z południowej Polski) i tam można przymierzyć(a i pewnie zamówić) chyba wszystkie modele. Ja mam zamiar przymierzyć interesujące mnie modele w Brnie i zamówić przez salon w Warszawie(bo wszystkie przymiarki i poprawy sukni są w cenie a zawsze lepiej jak będzie to polski salon robił) natomiast dzwoniłam do pani do Hiszpanii która zajmuję się dystrybucją na Polskę i dowiedziałam się, że mają zamiar otworzyć jeszcze kilka salonów w największych polskich miastach.
te suknie możesz również zamówić za pośrednictwem Art Consultants Evenbts and Wedding w Świebodzicach , widziałam że mają je w ofercie
wogóle mają fajną szeroką ofertę ja zakupiłam tam swoją Le spose di Gio ( też dopsawanie i przymiarka była w cenie, i zwrot za podróż- pociągiem II klasa)może tam znajdziesz tę o której piszesz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Zia86 Pokaż wiadomość
Znalazłam temat w google jak szukałam informacji na temat tych sukien i pomyślałam, że jakimś dziewczynom może się przydać info które posiadam.
Otóż mnie też zauroczyły suknie JP. I wyszperałam, że są w salonie Młoda i Moda w Warszawie, mają tam kilka modeli ale można zamówić za ich pośrednictwem każdy model. Natomiast jest też salon w Brnie w Czechach(to dla dziewczyn z południowej Polski) i tam można przymierzyć(a i pewnie zamówić) chyba wszystkie modele. Ja mam zamiar przymierzyć interesujące mnie modele w Brnie i zamówić przez salon w Warszawie(bo wszystkie przymiarki i poprawy sukni są w cenie a zawsze lepiej jak będzie to polski salon robił) natomiast dzwoniłam do pani do Hiszpanii która zajmuję się dystrybucją na Polskę i dowiedziałam się, że mają zamiar otworzyć jeszcze kilka salonów w największych polskich miastach.
widziałam te suknie w ofercie w Świebodzicach w Atlier ARTCKsiąż
też mogą ci ją prowadzić za ich pośrednictwem, może tam znajdziesz to czego szukasz?
ninka12245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując