Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-04, 17:26   #917
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Maqua to jest właśnie fenomen filtrów. Każdemu pasuje inny Pamiętam jak elianka pisała, że na niej babydream wygląda świetnie na twarzy- nie świeci się, nie bieli. U mnie jest fantastyczny do ciała. I naprawdę Cię wysuszał? Ja z zamówienia minerałów zrezygnowałam, bo poprawił mi się diametralnie stan skóry. I jak Ci zazdroszcze tych niemieckich zakupów. Ja bym tam wydała wszystkie możliwe pieniądze
tak, wysusza i strasznie ściąga skórę, pomimo, że mam tłustą. babydream też używałam, nie był zły, trochę brudził i trudno było go nałożyć, a musiałam się go pozbyć bo okrutnie podrażniał mi oczy (nawet gdy nie był nakładany w pobliżu). eva też mi je bardzo podrażnia, ale tylko, jak przypadkiem ją gdzieś tam wetrę. uriage w żaden sposób mi krzywdy nie robi, może tylko portfelowi... chociaż kupowałam go dwa razy w promocji za około 45 zł, co jest jeszcze do przyjęcia.
co do zakupów: jadę do centrum handlowego z tatą, więc mam nadzieję sobie poszaleć poza tym, jest czas wyprzedaży, więc...
Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy tylko nie przestraszcie się mojego paszczura no i przepraszam za jakość..
dziękuję za zdjęcia. szkoda, że ma ten brokat, nie znoszę
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora