Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot
Wątek: Inglot
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 10:42   #3474
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
-dziekuje - a jaka jest roznica miedzy cieniami okrągłymi a kwadratowymi poza waga? jaka jest roznica w cenie? wiecie moze?

na stronie inglota jest tez podrózny zestaw pedzli, o cene tez mi chodzi.

dziekuje za info!
Zadna - oprocz ksztaltu Z tego co wiem, to kwadratowych nie wkladaja juz do freedomowych trojek, ale glowy nie daje... Cena tez jest ta sama.

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Kochane mimo licznych opinii na KWC chciałam Was zapytać jak sprawują sie te cienie : http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...-do-powiek.htm Czy nie ma problemu z ich aplikacja? Jak wypadaja w porównaniu z tradycyjnymi prasowanymi cieniami inglota?
Wystawilam im ocene na kwc, wiec nie bede sie powtarzac. One sa zdecydowanie bardziej perlowe i bardziej napigmentowane niz tradycyjne cienie w kamieniu. Trwalosc maja moim zdaniem taka sama, fajnie lacza sie ze soba, kolory wygladaja tak soczyscie. Aplikuja sie dobrze, bo sa drobno zmielone, ale nie polecam osobom, ktore zaczely dopiero przygode z makijazem, bo mozna sobie nimi zrobic kuku. Sa nieziemsko wyjdajne, swietnie nadaja sie do kresek. Ja kupowalam na promocji 6zl za sloiczek, 26 zl to moim zdaniem troche za duzo.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora