Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-07, 22:28   #1668
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Hmm, jak dla mnie za ciężkie jak na całą twarz, nawet po zmieszaniu z kremem. Ale ja jestem fanką kremów tonujących Kryją u mnie bardzo dobrze. Mam je od niedawna, więc jeszcze nie testowałam wszystkiego, ale mam chęć pobawić się tymi najciemniejszymi No i ten biały to chyba rozświetlacz ma być? U mnie trzymają się, wiadomo - zawsze je przypudrowuję i naprawdę trzymają się. Ja używam w sumie tylko pod oczy.

A co do róży to faktycznie. Kupujesz z tego Hong Kongu bez problemów? Nie wiem jak jest w IRL, ale ja zamawiałam 2x ze strawberry.net i mi 2x zatrzymali na cle do vatu
Wydaje mi się że do Ie tak samo jak do PL bo to przecież Unia.
I zamawiałam kilka razy z Hong Kongu i zawsze na paczce mi pisali gift a od prezentów cła chyba nie ma. W każdym razie nic nie płaciłam. Tylko to co w aukcji.
Na allegro się nie opłaca bo sprzedają te same rzeczy z Hong Kongu a biorą 2 razy więcej kasy
Dziękuję za opis korektorów. W aukcji chyba coś pisali że biały rozświetla a te ciemne to bronzery i nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale coś tam jest niematowe (może o ten rozświetlacz chodzi?)
W ogóle nie lubię ebaya bo te aukcje dla mnie jakieś takie nieczytelne - przyzwyczaiłam się do allegro. Ale plus za to że od razu kliknięciem płacisz i nie musisz robić przelewów itp.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora