Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MMowe plotki:)
Wątek: MMowe plotki:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 23:50   #1678
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
hehhe nie posiadaaaam :P


wiecie co..zaraz padne ze smiechu :P
Tż sobie lezal i film ogladal ale stwierdzil ze czas spac a Karmel lezal obok niego no i Tż do niego tak " czekaj Karmelek odsuniemy troche koldre zeby mama pozniej nie piskala ze jej cala zabralismy " i bierze ta koldre razem z kotem i przesuwa delikatnie zeby go nie sploszyc ..jak juz przesunal to mowi " nooo to teraz mozemy spac mruczku" :P

nooo do mnie to on tak nie mowi ;p
Ale słodko

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że do Ie tak samo jak do PL bo to przecież Unia.
I zamawiałam kilka razy z Hong Kongu i zawsze na paczce mi pisali gift a od prezentów cła chyba nie ma. W każdym razie nic nie płaciłam. Tylko to co w aukcji.
Na allegro się nie opłaca bo sprzedają te same rzeczy z Hong Kongu a biorą 2 razy więcej kasy
Dziękuję za opis korektorów. W aukcji chyba coś pisali że biały rozświetla a te ciemne to bronzery i nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale coś tam jest niematowe (może o ten rozświetlacz chodzi?)
W ogóle nie lubię ebaya bo te aukcje dla mnie jakieś takie nieczytelne - przyzwyczaiłam się do allegro. Ale plus za to że od razu kliknięciem płacisz i nie musisz robić przelewów itp.
Tak ten rozświetlacz ma takie drobinki, tzn nie brokaty - ale wiesz o co kaman
Właśnie wstawiłam maka z wykorzystaniem najciemniejszego kamufalżu z palety więc zapraszam
A mi cła też nie naliczali, bo od kosmetyków nie naliczają podobno, ale vat musiałam płacić
Dla mnie aukcje ebaya też są mega nieprzejrzyste.

Dobra dziewczęta i panie - znikam spać

Ps. Znalazłam chyba idealne dla mnie studia mgr!! Tylko czemu one są w Krakowie??
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora