Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. V
Wątek: Essence cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-14, 18:08   #1477
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Essence cz. V

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Egzamin zdany!! Dzięki za wsparcie dziewczyny!!

Relacja:
Galeria Łódzka godzina 12.00 - brak Eclipse (ale telbuh pisała, że wczoraj już coś kupiła od Pań więc myślę, że wyłożą ją na dniach, póki co resztki CAC).

Ul. Rydzowa również brak Eclipse i resztki CAC ale widziałam pojemniki z dostawą więc być może w ciągu kilku dni coś się pojawi. Oby!
GRATULUJĘ

Potwierdzam, byłam wczoraj koło 16:00 w GŁ i Eclipse jeszcze nie było, ale... Zagadałam taką młodą Panią ekspedientkę, która zlitowała się nade mną i dzięki niej mam cień #02 oraz różowy błyszczyk Fajnie jak się trafia na taką życzliwą obsługę
(mam nadzieję, że nie dostanie OPRu od kierowniczki, bo chciała zapytać ją o zgodę, ale ta akurat była zajęta rozmową z ochroniarzami)
Zastanawiałam się wcześniej nad czerwonym błyszczydłem, ale chyba tylko po domu bym się nim malowała Błyszczyk ma aplikator taki jak lubię a poza tym apetycznie pachnie
Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Dziękuję za linki - jeden z nich gdzieś mi umknął

Byłam dziś w GŁ i przemiła Pani niesamowicie poprawiła mi humor informacją, że jest już Eclipse, jutro zostanie wyłożona, ale już coś mogłam kupić Więc mam 2 lakiery: srebrny i czarny :yupi: (a miałam z tej limitki nic nie brać ) Reszta bez zachwytów - zawiodłam się na fioletowych cieniach-bardzo twarde i kiepsko napigmentowane - prawie sam fioletowy brokat, błyszczydeł od początku miałam nie brać, kredkę podobną mam, a puder do niczego nie jest mi potrzebny. Ale i tak jestem mega zadowolona i wdzięczna Pani z Natury
Po części dzięki Tobie udało mi się dostać Eclipse, bo powiedziałam, że "znajoma wczoraj była i się dowiadywała ... i powiedziano jej, że dziś zostanie wyłożona"
Ja tak samo
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2010-07-14 o 18:11
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora