Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - robię..............
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 10:33   #256
hmm
Raczkowanie
 
Avatar hmm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 339
GG do hmm
Dot.: robię..............

witam pomiędzy jedną podróżą a następną

noriko dziękuję

only witam w mojej galerii , cieszę się, że to co robię przypadło ci do gustu, co do masakry ...............to nie ja ją robię tylko moje koleżanki ja staram się najlepiej jak potrafię i choć bawię się pazurami rok czasu to zawsze znajdę coś do poprawy

byli, anula poprawione .............niestety.... .............już ich nie ma, codziennie były krótsze bo moja koleżanka ogryzała wolny brzeg i potem je wypiłowywała, po tygodniu jeden poległ przytrzaśnięty drzwiami windy.................... . no i dalej to już była lawina, ten jeden zaraził wszystkie pozostałe- zostały zjedzone w ciągu 2 godzin

charolcia jak dla mnie ...........długopazurowej kobitki.................. bardzo wygodne, trzymają się super, przeżyły lot spadochronem, morską wodę, chlor w basenie, słońce, piasek , wszystkie krawędzie wypiłowały się, paznokcie nabrały same obłego kształtu................. ....(foto pazurów po 2tygodniowym ich ciężkim życiu) i choć teraz może nie wyglądają superowo i elegancko to polubiłam ten kształt

ps. kurczaki................. stęskniłam się za tym naszym pisaniem
__________________
coś tam sobie tworzę https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=433522&page=15

Edytowane przez hmm
Czas edycji: 2010-07-16 o 10:35
hmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując