Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-18, 10:40   #4677
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

cześć
wstyd się przyznać, ale dopiero wstałam... Pół nocy spć nie mogłam, bo najpierw duchota, a potem była burza i padał deszcz (a rynna jest na ścianie obok naszego pokoju). Ale dzięki temu powietrze na zewnątrz jest rześkie, aż przyjemnie oddychać! Przed chwilą też padało, ale niestety już przestało...


Cytat:
Napisane przez NIKaP-n Pokaż wiadomość
A teraz szybka relacja z zeszłej nocy:
Pojechałam z mężykiem na budowę, bo On już pada. Chciałam MU chociaż picie robić, coś podać.
Wpadłam w taki wir roboty, że od 18 do 5 rano cięłam styropian pod wymiar, podawałam narzędzia, sprzątałam.
Nasz juniorek też dokładał energii, kopiąc mamę. Raz to miałam nawet wrażenie, że mamuni łapkę w "małą" włożył, aż Go Tatuś trochę ochrzanił, że to jego terytorium
Stopy w kostkach miałam tak spuchnięte (cały czas na nogach), że ledwo szłam. Ale udało się
O 8 wchodziła ekipa od podłogówki i musiał być wszędzie styropian ułożony.
Także już podłogówka z głowy, i do przodu
Ale Wam zazdroszczę.. Też chciałabym budować swój domek... Jestem zdolna do poświęceń w tej kwestii.. niestety wszystko rozbija się o brak kasy ;/

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dziś kolejny upalny dzień. Od rana ponad 30 st.
Współczuję...
Udanych zakupów

Cytat:
Napisane przez IlonaN2 Pokaż wiadomość
Witam
Już nie wytrzymałam Nie dość że obudzili się pół godziny termu to jeszcze wstał i pyta co na śniadanie no zagotowałam się i powiedział Że służąca to ma w domu u siebie a tu mu ręce do dupy nie przyrosły i jak chce jeść to niech sobie zrobi TŻ go zrypał Zabrał narzeczoną i wyszli an rynek a potem jadą do domu.

Boże oni maja po 23 lata za rok we wrześniu ślub i im serdecznie współczuję jak zamieszkają razem Nawet kibla po sobie posprzątać nie umieją A w ogóle dostali mieszkanie 50 m2 od jej rodziców i są nie zadowoleni bo ściany nie talkie kolory mają No jak to usłyszałam to powiedziałam co że jak by mieli tak jak większośc ludzi czyli kredyt na 30 lat i raty do spłaty co miesiąc to by mieli prawo narzekać
o kurde... Duże dzieci...
Współczuję Ci takich wizyt ;/

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez ania13.03 Pokaż wiadomość
Dla przypomnienia wklejam aktualne fotki z moim ogromnym brzucholkiem Buziaki dla Was
Ślicznie wyglądasz
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora