Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-20, 09:59   #3429
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki, pigmentów MAC-a jednak użyuwac nie będę - za bardzo osypują mi się i dostają do oczu i powodują podrażnienia i ropienie oczek
Przenoszę się na zapoznanie z prasowanymi MAC-a i dzisiaj dostałam z wymianki pojedyńczy cień "Contrast" jutro go potestuję
kurczę... ja mam wrażliwe oczy a nic takiego mi sie nie działo... może pokombinuj z tym demakijażem...?

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Ja to sobie na to wypracowałam taki mój sposób: patyczek kosmetyczny maczam w czymś tłustym (mleczko lub jakiś olejek, który nie podrażnia) i delikatnie zmywam najpierw przy linii rzęs. Chodzi o to, by pigment "przykleił się" do wacika. Za to pod rzęsy kładę gazę albo ligninę (może być też ręcznik papierowy)-tak, jak to robią kosmetyczki nakładają hennę na rzęsy. Wtedy to, co ewentualnie się osypie spada na "podkładkę" a nie do oka. Zresztą staram się powolutku zmywać oko i zwykle od linii rzęs do góry, to wtedy (przynajmniej u mnie) osypywanie się jest mniejsze. Zresztą pigment nałożony na mokro i dobrze roztarty ma mniejszą szansę na osypywanie się.
ja używam takiej oliwki do demakijażu z Clinique, ona jest o konsystencji kremu ale w kontakcie z palcami topi sie w taki gęsty olejek, ładnie ją rozmasowuję na powiece i ciach wacikiem. nic się nie sypie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora