Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-22, 11:35   #1327
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: przedłużanie rzęs????????

Z tego co sie orientuje to jest kilka metod przedluzania rzes. U moje kosmetyczki oferuja przedluzenie, ktore polega na pojedynczym doklejeniu rzeski do naturalnej rzeski. Efekt jest swietny, tylko zabieg jest dlugi i kosztowny, i to jest mniej wiecej jak z tipsami rzeski trzeba uzupelniac, zeby to ladnie wygladalo.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
katthi88, to prawda, że podczas zabiegu nie można otwierać oczu, ale jeżeli trwa on 1,5-2 godziny to nie jest to bardzo uciążliwe .Zabieg przedłużania rzęs powinien być całkowicie bezbolesny, nie ma tu mowy o sklejaniu czy szarpaniu. Nie wiem jakie masz naturalne rzęsy, ale totalną bzdurą jest stwierdzenie, że jeżeli naturalne są powyginane to i sztuczne tak będą się układać. Doświadczona stylistka powinna sobie poradzić, wie jak podkleić rzęsę aby nadać jej odpowiedni kształt, czyli rzęsy układają się równolegle do siebie a końcówka skierowana jest ku górze. Nie wiem co chciała osiągnąć ta pseudo stylistka mieszając trzy grubości, efekt raczej nie wyszedł teatralny ale komiczny. Z tego co piszesz to zwyczajnie zostałaś oszpecona. Rzęsy Secret Lashes są bardzo błyszczące, mają gładką powierzchnię, przez co podczas klejenia przechylają się na boki, nawet przy szybkoschnącym kleju trzeba wykazać się cierpliwością aby odczekać zanim klej chwyci na tyle żeby rzęsa utrzymała się we właściwej pozycji. Przy rzęsach o strukturze mikroporów czas wiązania z klejem jest dużo krótszy, przez co minimalizuje się przechylanie rzęs i skraca czas aplikacji. Z Twojego opisu na 100% aplikacja została źle wykonana, bardzo mi przykro ale trafiłaś na rzeźnika a nie stylistkę.

Ja zakupilam sobie pojedyncze rzeski na ebayu o dlugosciach 13mm, 11mm, 9mm, 7mm , jednak klej ktory jest w zestawie powoduje, ze pieka mnie oczy, i po doklejeniu mam spuchniete powiekim, zastanawiam sie czy cos z tym klejem jest nie tak, czy moze mam alergie czy moze jest ktos kto zajmuje sie tym profesionalnie i moglby poleciec mi jakis klej bylabym bardzo wdzieczna:roz a:
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora