Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-22, 12:48   #26
M25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 016
Dot.: Co byście zmieniły organizując ślub/wesele jeszcze raz??

Jestem dwa miesiące po ślubie i tak sobie myślę, że co do samego ślubu to chyba nic bym nie zmieniła, bo wszystko wyszło super choć nie wszystko było planowane ;-)

..ale jest małe, ale...

1. Wiem, że nie każda para decyduje się na kamerzystę (my również się nie zdecydowaliśmy, ale na szczęście znalazł się kuzyn pasjonat). Aczkolwiek naprawdę polecam nagranie co najmniej mszy w kościele, to niesamowite przeżycie kiedy się to później ogląda. Naprawdę czym innym jest oglądać ślub od kogoś a czym innym oglądać swój ślub.

2. Próbny makijaż jak dla mnie jest obowiązkowy! Ja miałam robione 3 próbne makijaże przez 3 różne wizażystki i każdy z tych makijaży był okropny. Nie wyobrażam sobie, abym miała w którymś z nich iść do ślubu. W efekcie pomalowałam się sama i byłam zadowolona Moja koleżanka niestety nie skorzystała z tej rady i w dniu ślubu wyglądała jakby była o jakies 5 lat starsza. Nie obeszło się bez komentarzy :/

3. Szycie sukni ślubnej. Polecam spisywać na umowie KAŻDY, nawet najdrobniejszy szczegół uzgadniany z osobą szyjącą. W przeciwnym razie może sie okazać, że sukienka jednak nie wygląda tak jak ją sobie wyobrażałyśmy a pani krawcowa będzie nam wmawiała, że tak własnie sie umawiałyście. Przerobiłam na własnej skórze i nie polecam.
__________________
Codziennie mnie zachwyca Twoje maleńkie życie..
M25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując