Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - czyli jak przeżyć do wypłaty
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-22, 17:14   #2139
lili1987
Zakorzenienie
 
Avatar lili1987
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8 158
Dot.: Panny z TŻ'ami mieszkające, gotujące i oszczędzające - czyli jak przeżyć do wyp

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
O to ja też dam przepis, który trochę zmodyfikowałam i robię. Oryginalny pochodzi z numeru Tiny gdzie były same przepisy.

Składniki jakie używam (dla 2 osób po 2 placki na łebka):
- pomidor jeden duży albo 2-3 mniejsze
- jedno awokado
- 3/4 puszki kukurydzy dużej
- kilka liści sałaty lodowej
- sok z połówki cytryny
- dwie piersi z kurczaka
- opakowanie tortilli

Pomidory, awokado, sałatę myjemy. Pomidory kroję w kawałki, tak żeby wygodnie było ugryźć w tortilli. Awokado obieram ze skórki, dzielę na pół, żeby wyjąć pestkę, a następnie kroję na małą kosteczkę. Sałatę rwę na małe kawałki. Kukurydzę odsączam z wody i przepłukuję jeszcze. Wszystkie składniki wrzucam do jednej miski i mieszam. Wyciskam sok z cytryny i dodaję do tej mieszanki i jeszcze raz mieszam. Mięso z kurczaka opłukuję i czyszczę. Kroję na kawałki. Posypuję przyprawą do gyrosa i przysmażam na patelni. Gotowego kurczaka dorzucam do miski i mieszam ze sobą. Potem na patelni podgrzewam placka, następnie nakładam trochę farszu i wcinam
musze sprobowac

jak ja tak stoję nad garami i nawącham się danej potrawy to mi się odechciewa jej jeść i mam apetyt na inną
lili1987 jest offline Zgłoś do moderatora