Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ostateczna decyzja dotycząca karmy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-16, 08:52   #384
malkol13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 1 945
Send a message via Skype™ to malkol13
Dot.: Ostateczna decyzja dotycząca karmy!

natii no coz... nie kazdy kto wypowiada swoje zdanie szczerze histeryzuje...

nie chcemy przeciez podzialow na tym forum wiec czemu odebralas moja propozycje jako histeryzowanie??

nie chcemy podzialu na starych i nowych uzytkownikow, wiec takie dane jak liczba postwo, data rejestracji czy okreslenie ze ktos jest zakorzeniony a ktos raczkuje powinno znalezc sie w profilu, gdzie ktos dociekliwy moze sprawdzic, ile kto tu jest, co napisal itd.

co do avatarow... pamietam, ze sa jakies watki, dziewczyny opisuja w nich ich spostrzezenia z avatarami- zglaszaja te ktore im sie nie podobaja itd. czy to tez nie jest podzial??czemu wszytskie mamy miec grzeczne avatarki??

jak dla mnie to tez rozdziela uzytkowniczki na forum( i to nie jest histeria) wiec jezeli likwidujemy podzialy to moze stworzmy watek o tym co nas jeszcze dzieli? niech kazdy sie wypowie- tylko mam prosbe: niech nikt nie komentuje odczuc drugiej osoby- Tobie moze sie wydawac, ze nic tu juz nikogo nie dzieli od momentu gdy karma zniknela, ja tu jestem krocej od Ciebie, uwazam sie za nowa forumowiczke i niektore rzeczy (juz w momencie rejestracji) pokazuja podzial, a raczej precyzujac przepasc pomiedzy uzytkownikami i zniesienie karmy tych podzialow wg. mnie nie zlikwidowalo i ich nie zlikwiduje
pozdrawiam
malkol13 jest offline Zgłoś do moderatora