Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-26, 09:37   #2693
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
o fuj przeżyłabym ten dół, bo w końcu każdy a swój gust i nie mi to oceniać, ale ta góra paskudna. Rozumiem, gdyby miała miseczka E lub B to może lepiej by to wygladało ale z jej balonami to po prostu żal.
No właśnie kwestia gustu



Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
ja też jeszcze niemam bucików na poprawiny. A chce je kupić w sieprniu żeby je ubrać na któe z tych weselisk wcześniejszych je rozdreptać troszke
a autkiem się nie przejmuj, na pewno znajdziecie kierowce taką Pare Młodą wozić to przecież zaszczyt i sama przyjemność
za zapowiedzi my jeszcze nei załatwiliśmy naszych ale to chyab po spisaniu protokołu sie załatwia, tak? Czy źle myśle?
No na buckiki w sumie czas,narazie się porozglądam a jak coś mi wpadnie w oko,to kupie.No,ja mam nadzieje jednak że młody zakończy głupiego focha i jednak będzie nas wiózł,a jak nie to się ktoś pewnie znajdzie bo jak napisałaś wyżej to zaszczyt wieść Pare Młodą.
Dziękuje za gratko-oklaski za zapowiedzi ;roza: Tak po spisaniu protokołu dostaniecie świstki-kartki do zapowiedzi


Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
dostałam zwrotnego maila do zespołu, niestety nie będzie dmuchawców na pierwszy taniec stanęło jednak na "Oczarowaniu". Troche mi sie ta piosenka już osłuchała i się znudziła ale trudno. Podejrzewam, że wszystko jedno mi będzie do czego zatańczymy ważne, że z moim A
To szkoda,ale dalczego u was nie będzie dmuchawców,zespół się na to nie zgadza??Jak to?? No dokaldnie,najważniejsze że zatańczysz już z mężem,a piosenką się nie przejmuj będzie dobrze



Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
jeszcze dodaje zaproszenie te dla szefowej
Ładne zaproszenie


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Na pewno mówił poważnie, bo w takich kwestiach się raczej nie żartuje Może Twoja mama do niego zadzwonić i zapytać czy oferta jest aktualna
Może się nie żartuje,ale po alkoholu to różnie bywa.No to dowiem się w swoim czasie co i jak

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
hej
byłam w sobotę na weselu i powiem wam, że niby fajnie a niektóre rzeczy średnio
no fryz pmki burza loków mi ten look średnio pasuje, poza tym sala w kolorch brodo- łososiowy podświetlane kasetony-mm średnio
oczywiście rzecz gustu, no ale..
jedoznko ok, ale obiad ok 17.40, potem ok 21 zupka i dopiero 23.danie jais karczek, potem nie wiem, bo poszlismy po 1 w nocy

fajne były w sumie spiewy przy stołach, takie nawet klimatyczne
oczywisce zespół typowo disco polo- ale dobrze grali

i winko było przy oddzielnym stoliku, więc trzeba było po nie podejśc, ale wiecie jak to jest, nie chce sie
ogólne wrażenia ok, w kościele ubranie było z margerytek białych, nawet ok

natomaist następny ślub był zaraz po tym, więc goście się mieszali, następna panna młoda już czekała w przedsionku, jakies było zamieszanie, i to mi się nie podobało
para młoda spedzila 3 h na fotkach potem tez ich malo było na sali, raz było gorzko i raz sto lat wiec nie wiem czy to normalne jest, ale tak było
w sumie fajnie, ale zwracałam uwagę na takie pierdołki
Czyli ślub/wesele udane z małymi wtopami Nieźle 3 godzininy ich nie było To tak było jak u mojego kuzyna,że nowa Para czekała na ceremonie po nich Dobrze,że się zwraca na takie duperelki jak ktoś jest przed i wtedy wiesz czego ne robić,czego unikac ale niewiem czy tak do końca się da,bo nerwy stres czasem można o czymś zapomniec.


Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
no mi si e przypomnia lo, że tu mieli fajny napoj taki hmm sok? wode z cytryną mięta, słodki nie za bardoz, ale zimny i byl super- ja piłam tylko to
ale gołąbki z kaszą noo może taka okolica, że takie sie robi
To tylko dwa rodzaje napoi mieli?? Czy ja wiem czy taka okolica,wesele w moim mieście było,więc nie jest to raczej regionalne danie. My np będziemy mieć soki rozne rodzaje egzotyczne,grejfrutowe,po marańcz itp do tego wody gazowane i ne gazowane Cisowianka noi napoje 3 cytryny- rozne smaki
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora