Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-28, 11:34   #3509
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zestaw

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


Żeby narobić trochę zamieszania to wspomnę, że słyszałam dużo dobrego o Clinique-u. Ja dopiero zaczynam przygodę z linerami także jeszcze nie mam wyrobionego zdania.
A ..... słyszałam ,że MAC-owe linery w słoiczkach szybko wysychają. Bardzo proszę użytkowniczki o wypowiedzenie się na ten temat.
W sierpniu mam zamiar kupić kolejne dwa a może trzy cienie jak się uda odłożyć kasiorkę
Fakt coś mi się obilo o uszy o wysychaniu tych linerów, ale myślę że to też zależy od np. przechowywania a poza tym posiadaczki może się wypowiedzą w tym temacie
Ja też dopiero zaczynam przygodę z żelowymi eye., dlatego tutaj pytam


Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
powiem Ci, że sama między tymi dwoma się wahałam, ostatecznie zdecydowałam się na BB, bo do gustu przypadł mi kolor Graphite Shimmer, niby nastawiałam się na czarny, ale ja lubię zdecydowaną, głęboką, połyskliwą czerń, a tylko taką gwarantował mi L'oreal Carbon Gloss, którego wycofali, koniec końców wybrałam połyskujący grafit z BB
O tym z L'oreal nie slyszałam, a głeboką czerń ma tez ze EYE LINER smashbox(ale to wiem tylko z you.)
Qrde też się waham między tym MACa a BB, bo ile dziewczyn tyle opinii. Ale może jeszcze jakieś wypowiedzi będą, więc poczekam cierpliwie A jakiego pędzelka używasz do jego nakładania?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora