Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 13:35   #4782
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
-kwasu salicylowego używam do robienia peelingów kwasowych : ) najpierw robiłam na spirytisue- jest mocny, ale ładnie złuszcza, świetnie działa na tłustą cerę! potem na PEG-u, jest delikatniejszy, ale słabszy wg. mnie, a teraz powróciłam znów do robienia na spirytusie : ) i jest dobry zarówno na łydki, stopy, pachy, dekolt plecy jak i twarz
-mój ulubiony : D jest czarny i bardzo gęsty, taka zawiesina- ale działa najlepiej i nie zapycha
-do filtrów Avene ich porównać nie mogę, bo niestety nie używałam, ale tak: ten mniejszy to nowa wersja (starego już wycofali ) ma w składzie alkohol i jest droższy. Konsystencja taka sama. Dosyć się wchłania, nie bieli mocno, fotostabilny, tani, łatwodostępny, dobrze chroni... ale ze względu na tą nową, gorszą o alkohol wersję przestanę go chyba używać...
Dziekuje bardzo za szybką odpowiedz
Moja skóra bardzo lubi kwasy, mysle już nad jakimis na jesien olejem sie zainteresuje, dziekuje bardzo
Rossman wszystko psuje spray ze smoczkiem wycofali, do filtra dodali alkoholu.. a taka mam na niego ochote wielka.. chyba i tak go kupie i przetestuje sobie bo za chwile koncze avenke , najwyzej zuzyje do ciała
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2010-08-03 o 14:26
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując