Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-03, 18:22   #3034
aicila
Rozeznanie
 
Avatar aicila
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice/Gostyń
Wiadomości: 997
Dot.: Już chyba cały wizaż wie, że Panny Młode 2010 do ślubu szykują się. cz. 17

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
mariiasia, agawoo, metkaa, Ellin_ak, acelinka, sjoanna, gospella, dziewczyneczka89, certina4, Martoolka87, lusmarija, 83mika, Aaś, asiulek1705 dziękuję dziewczyny za wsparcie.
Nie będe tu pisała powodów, ani tłumaczeń. Decyzja jest jakby ostateczna.


Martoolka87 napiszę Ci pw z hasłem i loginem.

Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał czegoś przeciw, jak czasem tu zajżę, skomentuję
chilanes miałybyśmy ci za złe, gdybyś już nas nie odwiedzała. jak tylko będziesz na siłach to wpadaj na wątek i komentuj ile się da, bo tak jak napisała agawoo jesteś i będziesz częścią tego wątku i jesteś na nim chyba od zawsze

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
No dobra, to teraz czas na relację z przygotowań, bo Was troszkę ostatnio zaniedbałam
W niedzielę ugadaliśmy się z kierowcą, który nas będzie wiózł do ślubu.
Wczoraj zamówiliśmy soki i napoje, oddaliśmy krawat do czyszczenia (bo go babka w sklepie ubrudził fluidem jak go wiązała ), zrobiliśmy przegląd auta i pojechaliśmy na myjnię, a oprócz tego dogadaliśmy szczegóły w kwiaciarni. Wieczorem potańczyliśmy trochę w ślubnych butkach, żeby je rozchodzić.
Dziś byłam nałożyć tipsy. 3 godziny tam siedziałam Fotki w załącznikach, chociaż trochę niewyraźne są.
Poza tym miałam ostatnia przymiarkę. Jeszcze tylko ramiączka trzeba skrócić i trochę przód i będzie super. Odbiór w czwartek. Dziś wzięłam do domu welon, żeby się rozprostował. Fotek z przymiarki nie wrzucam, bo nie chcę, żeby ktoś wyszpiegował (TŻ widział, ale nikt więcej). Chcę, żeby chociaż ten ostateczny efekt był zaskoczeniem
za tyle załatwionych spraw.
ale wtopę zrobiła ta ekspedientka z tym krawatem nie pytam jak bardzo byliście źli na nią a paznokietki ładniutkie chciałam się pytać, czemu Tż pokazałaś zdjęcia, ale przypomniało mi się właśnie, że on "współtworzył" Twoją sukienkę podczas narad rodzinnych

agawoo pokaż biżu...
__________________
Nasz ślub: 9 października 2010r.

"...Każdy ma po jednej szansie żeby powiedzieć TAK, jak ją straci to musi zostać jaroszem.
A kto to jest jarosz?
Człowiek je tylko same warzywa, bo żona mu nie będzie gotowała schabowych taka przyszłość go czeka!"
aicila jest offline Zgłoś do moderatora