Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Make up Rimmel :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-06, 10:56   #87
TiScatteroUnaFoto
Wtajemniczenie
 
Avatar TiScatteroUnaFoto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: krakówww:):*
Wiadomości: 2 726
Dot.: Make up Rimmel :)

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Błękit jest mega!

dziekuję
Yen

Cytat:
Napisane przez desiree01 Pokaż wiadomość
No więc ja po odwiedzinach w drogeriach. Więc tak. Z racji że mam znajomą w jednej z drogerii pozwoliła mi narazie tylko przetestować, a kupić jak już się zdecyduje. Jak już mi poleciłaś cień do oczu Rimmel nr 102. Ten beżowo/brązowy. Jestem nim zachwycona. Rozprowadza się idealnie, żadnych smóg. Przy dobrym pomalowaniu utrzymuję się strasznie długo, więc jest świetny na imprezy A co najważniejsze efekt jest normalnie boski. Jednym słowem kosmetyk genialny. Nie pamiętam co jeszcze tam testowałam bo dużo tego było, ale nie mogłam oczywiście przegapić Maskary 123 Looks. Niby normalny tusz, a jednak coś w sobie ma. Mała, świetna szczoteczka, która może malować nawet w samych kącikach. Jestem na prawdę bardzo zadowolona z efektów jakie osiągnęłam, więc niedługo czeka mnie kolejna wyprawa do drogerii tym razem już po zakup. Masz wielkie szczęście, że to akurat Ty możesz `testować` te kosmetyki Powodzenia dalej
tez mysle, ze jest rewelacyjny łatwo sie go rozprowadza, szybko,
i jest fajny efekt, nie trzeba siedziec nad okiem godzinę, i uwazac na rozprowadzanie cienia
a do tego jak sie błyszczy prawda?
A maskara to swoja drogą, świetna. Ja ubóstwiam poziom 2
to bardzo się cieszę, ze jednak nie zawiodłam Ci moimi pochlebstwami na temat tych kosmetyków,
i że sama je wypróbowałaś
Jak kupisz kosmetyki, to moze sama nawet pochwalisz się jakimś makijazem,
kto wie? dziekuje mała
__________________


Edytowane przez TiScatteroUnaFoto
Czas edycji: 2010-08-06 o 10:57
TiScatteroUnaFoto jest offline Zgłoś do moderatora