Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Produkty do włosów bez silikonów!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-11, 17:22   #1151
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Produkty do włosów bez silikonów!!!

a ja się dzisiaj złamałam i użyłam maski z sylikonem, tak mi się strasznie puszą włosy - to nie było mądre ale byłam na skraju włosowego załamania - muszę kupic barwę aby to teraz zmyc, słuchajcie mam w domu szampon fitomed rumiankowy i ,,herbal essences błyszczę więc jestem,, - szczególnie ten drugi ma w składzie na 2 miejscu sls więc nie powinno byc problemu? potrzymam go na włosach z 5 minut, nie chcę marnowac czasu na szukanie innych, oto skład co sądzicie:
Skład: Aqua, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Xylenesulfonate, Cocamide MEA, Parfum, Sodium Benzoate, Tetrasodium EDTA, Propylene Glycol, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Limonene, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Linalool, Hydroxycitronellal,
Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Etidronic Acid, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Fragaria Ananassa Fruit Juice, Citrus Aurantium Dulcis Flower Oil, Camellia Sinensis Leaf Extract, CI 47005, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI 19140, Potassium Sorbate, Fumaric Acid.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-08-11 o 17:24
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując