Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki disarrays
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-15, 20:40   #479
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Chcesz się wyżyć? Pokrytykuj :) - Początki

bedronka
paula211
Sieciunia
Alexandraa
Norik0

Nori, próbowałam aceton, po jednym paluszku 2x kwas + jeszcze dehydrator... niestety to samo, no lekko lepiej, ale tylko lekko. Poki co poprzestałśmy na manixie, bo płytka matowiona tyle razy w tym samym miejscu długo by nie wytrzymała.

SMAKUSIA
hmm
ana990
DobraDusza88
motylek17222

Dziękuje laseczki , kochane jesteście, chociaż ja jakoś się nie napawam tymi pracami.. dążenie do perfekcji nie jest takie proste, chyba będę musiała skoczyć na jakieś warsztaciki albo doszkolonko niebawem
Tym czasem wstawiam kolejną porcyjkę bułkowatych nowości

Jesienne raczej - na naturalkach


Te mi sie średnio podobają, ale już wzięłam się za cwiczenie cienkiej kreski.. kwiatki są jakie są, ale czasu zbrakło na dopieszczanie - na naturalkach


Ten wzór powstawał w głowie klientki dobrą godzinę - również naturalsy, niektóre lecą w dół


Tu na zdjęciu mało co widać. były rowki w czerwonym żelu zapełnione żelem z drobinkami, kształcik na życzenie


Średnio odzwierciedlone kolorki... bardzo ładnie się błyszczały na żywo. na naturalkach


Tu ślubne - nie jestem z nich zadowolona - do białej kreacji z zielonymi dodatkami


Naturalki schodzące w dół


Naturalki kolejne


i siory naturalki - zgapiła sobie wzorek :P


I delikateski tym razem jednej z moich ulubionych klientek - po jej wizycie zawsze mam full energii xD Taka kolorowa klientka!


To poki co wszystko co zdążyłam cyknąć - teraz jakiś przestoj mam, chyba na urlopik się wybiore
Pozdrawiam was gorąco i dziękuje z góry za konstruktywną krytykę
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując