Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-16, 16:23   #1292
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: makijazowo - paletkowo - plotkowy - czyli do wyboru do koloru :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

singuliera bardzo lubie ale musze przyznac, ze ten chanelek daje mi lepszy efekt ... to masz racje, ze tusz jest genialny...
ten tusz to geniusz

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A dzisiaj sie umaziałam Cocktail kook
Cori

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak, w cieniu prasowanym i matowa masz, no to musi być super jako baza. Nie mam dostepu do MAC-a w okolicy i wkurza mnie to, bo nic pomacac nie mogę
a jak mnie pi pi pi że MAC taki nie dostępny ale jak juz sie do niego wybiorę to oj biedna moja karta bedzie piszczała aż miło

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Yasia, super ci oczka wyszły! Fajnie wycieniowane.
Ja dziś zmalowałam wreszcie Mystic Eyes ale wrzucę po południu, jak wrócę na chatę a singuliera będe miała okazję przetestować , mam nadzieję że się sprawdzi, bo kupowałam go awaryjnie i w końcu go nie użyłam, i nie wiem teraz co z nim zrobić czy otworzyć i używać czy na wymianki dać czy co. Desti pochwal go trochę
ooo ja też dziś chanelki mystic, tylko u mnie upał max i torszke już sfatygowane na oczach są alez piękna ta paletka




Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no bo ja go przez ciebie kupiłam
wpadłam na biegu do sephory po jakiś tusz bo sierota myślałam że nie wzięłam ze sobą a wyjeżdżałam na dłuższy weekend (oczywiście potem się okazało że tusz ze sobą wziełam z domu, tylko miałam pomroczność jasną jak go pakowałam,i nie zapamiętałam tego momentu pakowania -więc kupiłam niepotrzebnie ) , i jak zobaczyłam singuliera to mi coś w głowie zamajaczyło że zachwalałaś, no to wzięłam, najwyżej będzie na Ciebie rozumiem że dalej zachwalasz i zdania nie zmieniłaś
singulier też miaąłm był super do momentu malowania chanelem ten tusz to geniusz i kończe poszukiwania ideału bo znalazłam. mam wersję ze złotym paskiem a najnowsza ma srebrny. singulier odziedziczyła sister.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując