Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BEZROBOTNI łączmy się:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-20, 09:15   #1582
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się:)

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
DMKania, wspolczuje Ci sytuacji i niemocy, ale pociesz sie, ze nie jestes jedyna taka tutaj. Na pewno inne dziewczyny jakos Cie nakieruja, co dalej robic. Z mojej strony moge Ci poradzic tylko, zebys mimo wszystko nie wykreslala z CV studiow, tylko wziela Cv pod pache i pochodzila po okolicy w poszukiwaniach czegokolwiek. W call center naprawde ciagle potrzebuja mlodych ludzi, wiec warto sie jest zahaczyc. Nasza kolezanka Gorzka Prawda tak pracuje na popoludnia i ma jeszcze czas na szukanie normalnej pracy.
Szkoda, ze nie odpowiada Ci turystyka i rekreacja, choc uwazam, ze jest to przyjemne zajecie. Sama sie zajmuje troche turystyka i bardzo to lubie
No nic, powodzenia Ci zycze, jakakolwiek decyzje nie podejmiesz.
Dzięki. Wiem, że nie jestem sama i zdaję sobie sprawę, że są ludzie w trudniejszej sytuacji. Zadziwia mnie ten kraj pod tym względem...zwykle osoby, które chcą pracować są zmuszone siedzieć w domu, a te pracujące narzekają każdej znajomej osobie, która zaczyna marudzić, że jej się nie chce iść do pracy przypominam o sobie i ludziach w mojej sytuacji. Rozumiem też tych, którzy chcą zmienić pracę z różnych względów...
Czas się ruszyć, ładna pogoda i piątek, może potencjalni pracodawcy mają dziś lepszy humor
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora