Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mocniej z każdym kilometrem- grupa wsparcia dla wizażanek w związku na odległość.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-25, 19:09   #2017
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Mocniej z każdym kilometrem- grupa wsparcia dla wizażanek w związku na odległo

rzucania fochami nie polecam nikt później nie będzie wiedział po co to, dlaczego... i jeszcze pan obrazi się, że tak nagle przestałaś się odzywać.
Jesli zasugerowałaś, że "coś się jakoś zmienił" to raczej do niego nie dotarło, o co dokładnie chodzi. No bo co jest innego? Trzeba nauczyć się, że jesli mówię "coś" to staram się to nazwać po imieniu. Poza tym jak zmienił temat, trzeba było do niego wracać, aż do bólu (chociaż w takich sytuacjach facet może przestać się odzywać całkowicie! więc ostrożnie)

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

co do szpilek - z racji, że dużo jeżdżę samochodem, szpilki nie są zbyt wygodne. Mam ich kilka par, ale zakładam okazjonalnie, średnio maja 7 cm wysokości. No i każde muszą być zapinane, bo inaczej spadają mi z mojej chudej stopy :/

A lubię ubierać się wygodnie - dżinsy, jakies adidasy czy płaskie sandały. Do sandałów założę też spódniczkę, noszę sukienki - szczególnie latem. Tak więc stawiam na komfort, elegancja jest na drugim miejscu
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora