Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mocniej z każdym kilometrem- grupa wsparcia dla wizażanek w związku na odległość.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-08-25, 19:21   #2025
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Mocniej z każdym kilometrem- grupa wsparcia dla wizażanek w związku na odległo

Cytat:
Napisane przez niewinny roz Pokaż wiadomość
ja troszkę miałam problem z wyborem profilu bo właściwie ze wszystkiego mam 5 zdarzają się 6 więc musiałam się zastanowić nad tym co lubię i co bym chciała robić w przyszłości. zastanawiałam się kiedyś nad humanistycznym(polski-historia-wos) ale jakoś nie widzę siebie w przyszłości jako nauczyciela humanistę bądź prawnika. dlatego wybrałam klasę medyczną(biologia-chemia-fizyka) i marzy mi się medycyna psychiatria albo okulistyka . matematyczne klasy odrzuciłam bo pomimo tych 5 nie ciekawi mnie to za bardzo fizykę jakoś przeboleję a biologię i chemię chyba mam troszkę we krwi bo jakoś dużo czasu nie muszę poświęcać na naukę a i tak zawsze umiem

ahh skromna jestem
Ambitne plany Ważne byś dotrwała z nimi do 3.klasy, bo dopiero zaczynasz. U mnie na medycynę się wybierało 3/4klasy (dosłownie!), a w rezultacie próbowały 2

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Karmellita Pokaż wiadomość
Ja mam inny problem jeżeli chodzi o szpilki, stopę mam małą, ale dosyć szeroką i często mnie uwierają, ale nie chodze w nich często. Tutaj nie mam dla kogo
Dla siebie
__________________
'..we mnie jest puch ze skrzydeł anioła i błoto spod kopyt diabła..'

♥♥♥
Narzeczonka
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora