Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarnowłose;)
Wątek: Czarnowłose;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-04, 01:16   #2636
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czarnowłose;)

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Ktora z czarnych farb lub szamponow koloryzujacych najmniej niszczy włosy? Głownie na tym mi zalezy by nie niszczyla bo mam oslabione zniszczone wlosy.
Ogladalam w sklepie wellaton czern, casting czern, londa czern ,palette szampon bez amoniaku czern,ktora waszym zdaniem najlagodniejsza a moze jeszcze sa jakies inne ktorych tu nie wymienilam chodzi mi o czysta czern bez odcieni niebieskiego fioletu itp.
polecam profesjonalne farby z niskim utleniaczem, bez amoniaku i dużą zawartością składników pielęgnacyjnych np matrix colorsync albo voila a-free itp(można przejrzeć KWC w poszukiwaniu profesjonalnej farby typu 'szampon') . kolor wygląda o wiele lepiej niż w przypadku farb z drogerii, a poza tym nie niszczą, a wręcz pielęgnują włosy.

ostatnio musiałam pilnie ufarbować odrosty, a skończył mi się zapas profesjonalnych farb i nie miałam czasu na fryzjera, więc użyłam castingu. może ta farba jest dobra jak porówna się ją z innymi farbami z drogerii za 5 zł, ale przy profesjonalnych produktach, to kompletny niewypał. nigdy więcej.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując