Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik - cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-05, 21:40   #1957
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik - cz. 3

niczka87, taak, hormony mam w normie ale jestem pewna ze mam zbyt wrazliwe receptory na normalne stezenie hormonow bo mam klasyczke objawy zaburzen (lysienie androgenowe, tradzik, hirsutyzm). Poza tym mam pco. Musze sie jakos ratowac, a do konca i tak nie wylecze.
A mineralow juz uzywam z pol roku i wysypu nie mialam

Ogolnie jakos bardzo schnie mi skora na tej Yasminelli. Na dekoldzie sie mega sciąga po kąpieli, na ramionach sypie, a twarz mam jakbym byla codziennie po kwasach. Wokol oczu jest wrecz taka twarda otoczka która co jakis czas sie sypie. Ale nie martwie sie tym, przynajmniej łojotok sie zmniejszyl.
Przegladałam dzisiaj foty na kompie i znalazłam jakies zdjecia po-izotekowe (jakies 2 mies po zakonczeniu kuracji, ale i tak tylko polowe dawki wzielam). Juz pamietam jakies zaskórniki zaczely wylazic i łojotok, na foto prawie nic nie widac bo robione telefonem. Choc poizotekowe włoski na brodzie juz sie załapały... Jakosc fatalna, ale kurcze marze o takiej skórze, teraz to jest z 10x gorzej
Pierwsze w delikatnym make-upie minerałami, drugie zupelnie bez, ale na tym to juz jakosc fatalna. Choc przebarwienia widac. Teraz to bym sie nawet nie odwazyla foty strzelic...
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora