Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z sexu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-09-09, 21:17   #22
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Tetrowa pielucha, smoczek z lateksu marcowo-kwietniowe W KOŃCU mają frajdę z

ehh to znowu ja po męczącym dniu.. co prawd remont przedpokoju skończył się w sobotę ale dopiero dziś zebrałam się i wypucowałam drzwi i kaloryfer... i przy okazji pomyłam podłogi... wy nie piszcie ile te wasze dzieci śpią w dzień bo ja sie załamie!! moja do południa spała raz ok godziny... a po południu 2 razy po 30minut... i dopiero jak mąż z pracy przyjdzie to ja jestem w stanie obiad zrobić i posprzątać...

sponsa_bella- ja w ciąży dużo czasu spędzałam przed komputerem (jak nie miałam zajęć a mąż był w pracy) i przeglądałam blogi szafiarek, blogi dziewczyn które szyją bądź gotują pyszności.... teraz nie mam na to czasu... ledwo na wizażu posiedzę... no chyba że teście zabiorą mi mała to czasami na jakieś zajrzę pooglądać zdj bo czytać nie mam siły
libra- uwielbiam tego bloga... a właśnie miałam go włączonego na torcie cytrynowym.. ... lubie tez kwestiasmaku.com... mamy niedługo rocznicę i planuję torcik upiec... znalazłam coś takiego http://forthebodyandsoulpl.blogspot....-1-ciasto.html
malin mamy dużo.. mam nadzieje że za 2 tyg też jeszcze będą

a ostatnio pisałyście o rocznicach... ja za bardzo nie mam pomysłu na prezent dla męża... ale chcemy sobie zrobić sesje zdjęciową z okazji rocznicy a przy okazji też zdj małej.. żeby mieć jakąś pamiątkę z tego dnia no i myśleliśmy o kolacji w takiej fajnej restauracji.. ale chyba sobie odpuścimy i sami coś zrobimy

tylkooliwka- hmm może wyślesz twojego przystojniaka do mojej pannicy na randkę przystojniak niesamowity (ten od wczorajszych przytulańców to tylko kuzyn!

pop- na zdj to może i mam długie nogi.. ale na żywo to ty masz dłuższe ode mnie!

megi- wszytkiego najlepszego dla Igorka!! cieszę się że podoba ci się imię Kalinki... hehe mi się imię Igor wydawało dziwne jak mama tak brata nazwała... ciężko mi było zapamiętać nawet jak już się urodził... i przypominałam sobie jak się nazywał sługa Draculi! tylko że mój brat ma już 16 lat... i wtedy wszyscy się dziwili skąd takie imie... dodam że moja mama ma na imię Anida... hehe i do dziś się ludzie dziwią skąd ona je ma... :P
a Jagoda to moja dobra koleżanka ze studiów
no i my też jeszcze bez ząbków całe szczęście!! Kalina 2 dni młodsza od Igorka...

madziwnia- zdj małej mam wkleić tu czy na starym wątku? żeby tu nie powtarzać tego samego?
machaj jest offline Zgłoś do moderatora